E-R-C > Gizlilik Politikası

ERC Ltd. Şti.

Web sitemizi ziyaret ettiğiniz için memnuniyetimizi belirtip, şirkete ve sunulan hizmete gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Lütfen bu internet sitesini kullanmadan önce aşağıdaki Kullanım Koşulları ve Yasal Uyarıları DIKKATLE OKUYUNUZ!


Koşulların Kabulü


ERC Ltd. Şti. bu sitede mevcut olan bütün bilgi ve hizmetleri, kullanıcıya burada belirtilmiş bütün koşulları ve bildirimleri kabul etmeniz şartıyla sunar.
Siteyi kullanmanız bu Kullanım Koşullarını kabul etmeniz anlamına gelir. Eğer bu kullanım koşullarını kabul ETMİYORSANIZ, lütfen bu web sitesini KULLANMAYINIZ.

Telif Hakkı

Bu sitedeki makaleler gömülü içerik (ör. videolar, resimler, makaleler, vb.) Içerebilir. Diğer web sitelerinden gömülen içerik, ziyaretçinin diğer web sitesini ziyaret etmiş gibi, tam olarak aynı şekilde davranır.

Bu web sitesinin tasarım ve içeriği size ERC Uluslararası Teknik Kontrol, Belgelendirme, Denetim ve Eğitim Hizmetleri Ltd. Şti. Maltepe mah. Eski Çırpıcı Yolu No:8, Parima Ofis Kat 8 D:102, 34010 Cevizlibağ / İstanbul tarafından sunulmaktadır.

ERC Ltd. Şti. bu web sitesi üzerinde her tür organizasyon, kullanım ve tasarruf yetkisine sahip olduğu gibi, sitenin tasarımı, içeriği (her türlü bilgi, belge, beyanlar), görselleri, indirilebilir belgeleri, ticaret unvanı, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet haklarına ve telif hakkına sahiptir.
Web sitesindeki mevcut bilgi ve içerik, size bu konuda özel ve yazılı olarak yetki verilmeden, önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz, kopyalanamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir lisana çevrilemez, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. ERC Ltd. Şti.nin yasal hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel kullanım amacıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.


Bilgilerin Doğruluğu, Tamlığı ve Güncelliği


Görüntülemekte olduğunuz web sitesinde yer alan bilginin doğruluğu, güncelliği ve yeterliliği anlamında ERC Ltd. Şti. sorumlu olmayacaktır. Tüm gayretin gösterilmesine karşın web sitesindeki yazılı bilgiler ve görseller doğruluğunu ve/veya güncelliğini yitirmiş olabilirler. Sitedeki hiçbir bilgiyi güncelleme yükümlülüğümüz olmadığı gibi, önceden haber vermek zorunda olmaksızın sitede sunulan bilgilerin, ürünlerin ve hizmetin içeriğini değiştirme hakkını kendimizde saklı tutuyoruz. Sitenin kullanılmaya devam edilmesi, söz konusu değişikliklerin kabul edildiği manasına gelir.


Yasal Uyarı


Bu web sitesindeki bilgiye erişiminiz, kullanımınız veya bilgiyi yorumlamanız neticesinde alacağınız her türlü karardan oluşabilecek herhangi bir hatadan, kesintiden, bilgi naklinde gecikmeden, uğradığınız veya uğrayabileceğiniz zarardan, belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda olabilecek herhangi bir hasar ya da bulaşabilecek bir virüsten, solucanlardan, truva atlarından ve diğer tahrip edici nitelikteki öğelerden ERC Ltd. Şti.’ne hiçbir borç, sorumluluk veya mükellefiyet yüklenemez.


Diğer Sitelere Verilen Linkler

ERC Ltd. Şti.’nin, web sitesinde sunulan üçüncü taraf linklerinin içeriğinden sorumlu olması söz konusu değildir. Kolaylık sağlaması için link verdiğimiz web sitelerinin kendi sitemizin içinde bulunması, içeriğinin tarafımızca onaylandığı veya kontrol edildiği anlamına gelmez. Bu linkler vasıtası ile ulaşılan sitelere ilişkin tüm riskler KULLANICI’ YA aittir.


Gizlilik Bildirimi

Kişisel bilgilerinizin güvende olmasını sağlamak için şirket içinde gizlilik ve güvenlik kurallarını tam olarak uygularız.


Geçerli Hukuk ve Yetkili Mahkeme

Bu Kullanım Koşulları, Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uygun olarak hazırlanmıştır ve bu kanunlara tabidir.

Bu web sitesinin kullanımı sonucunda, oluşacak her türlü uyuşmazlık ve ihtilaf hallerinde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir. Kullanım Koşulları şartlarının herhangi birinin geçersizliği veya geçersiz kalması diğer şartların geçerliliğini etkilemez.


Bize Ulaşın

ERC Ltd. Şti. veya koşullarına ilişkin herhangi bir sorunuz, şikâyetiniz varsa ya da web sitesinin içeriği hakkında herhangi bir öneride bulmak isterseniz bizimle info@e-r-c.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Koşullarımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz!